Güvenlik Sistemlerimiz

Case

YÜKSEK DDOS KORUMASI

Bütün IPv4 adreslerimizde gelebilecek ataklara karşı Layer 3, 4 ve 7 katmanlarında %99.9 DDoS Koruma garantisi altındayız. Yurt Dışı ataklarda trafiğinizi Voxility, Serverius ve DDoS Guard üzerinden filtreliyoruz. Filtrelenemeyip ulaşan paketleri donanımsal Mikrotik ve Fortinet cihazlarımızda atak bazlı yazılan kurallardan geçirerek ek bir filtreleme yapıyoruz. Yurt içi gelen bütün ataklar da aynı şekilde donanımsal firewall cihazlarımız üzerinden filtrelenmekte.

99%

Juniper NETWORKS

DOS-DDOS: IP spoofing, IP sweep, Port scan, Land attack protection, Teardrop attack protection, ICMP fragment protection, Ping of death attack protection, Large size ICMP packet protection, Block fragment traffic, SYN-ACK-ACK

99%

MikroTik

Proxy protection, SYN flood Protection, ICMP flood protection, UDP *flood protection
2. IPQuad Koruma BOTNET: HTTP Flood, Custom Firewall Rules.

100%

Voxility

3. Voxility, yurt dışından gelen tüm trafiği süzerek DDOS, Bot, Spam gibi kötü niyetli bağlantiları "Security Cloud"da temizleyerek size ulaştırır. Fensgame olarak 2.6 TB/sn Voxility Koruması ile oyun sunucularında, Layer 2,3,4,5 ve 7. katmanlari kontrol eder.

99%

IDS

Saldırı tespit sistemidir. Teknolojik olarak dünya üzerinde bilinen ve daha önceden kaydedilmiş saldırı tipleri saldırı veritabanlarında toplanır. Kullandığımız IDS-IPS sistemleri bu veritabanlarını sürekli olarak güncel tutar ve sunucularınıza gelecek saldırıları sürekli izleyebilmemizi sağlar. Fakat IDS sistemleri Network Sistemlerimiz ile entegre çalışarak engelleme özellikleri sunarlar.