Hakkımızda

Şirketimiz Hakkında

Fensgame.com tamamen güçlü alt yapı ve profesyonel kadrosuyla uzun soluklu private servers (özel sunucular), geliştiren ve yayınlıyan bir kuruluştur.

Başta Türkiye'de olmak üzere özel sunucular tamamen standartlaştırılmış, alt yapı olmaksızın oyuncuların güvenini yitirmiştir.
Fensgame olarak uzman ve tecrübeli kadromuzla yenilikçi ve güvenilir yöntemlerimizle oyuncularına hizmet vermektedir.
Geliştirdiğimiz ağ yapıları ve güvenlik sistemlerini, fiziksel ve yazılımsal sektörde öncü olmayı hedefleyen lider bir takım kuruluşudur.

Vizyonumuz

Uluslararası oyun sektöründe öncelikle Türkiye'de ve sonrasında tüm dünyada, en yüksek standartları sunabilen, yeni standartlar oluşturabilen, insana ve çevreye duyarlı öncü ve lider firmalardan biri olmak.

Fensgame
Case

Misyonumuz

Kuruluşumuzdan bu zamana sadık kaldığımız misyonumuz, öncelikle oyuncularımızın ihtiyaçlarını ve memnuniyetini hedefleyen iş anlayışımızdır. Bu kapsamda sunduğumuz servislerde kullanımı kolaylaştırmak, servisin içeriğini zenginleştirmek, oyuncularımıza artı değerler katabilmek önceliklerimizdir.

Kalite politikamız

 • Kaliteyi, Bilimsel Yaklaşımı referans alan,
 • Yenilikçi odaklı AR-GE anlayışıyla rekabet gücü olan,
 • Çalışma ve kurum kültürü ortamı ve koşullarıyla personelini mutlu eden,
 • Ürün ve süreçlerini sürekli iyileştiren, kaliteyi amaç edinen,
 • İlgili standartlar ve mevzuatları kusursuz uygulamaya çalışan,
 • Case
  Case

  Mükemmele yakın !

  Samimi ve çalışkan ekibimizle, en kısa sürede en verimli çözümleri sunabilmek, oyuncularımız ve platform kullanıcılarımız servislerimizle güven verebilmek, sürekli devam eden arge çalışmalarımızla yeni gelişen dünya standartlarını hızla müşterilerimize sunabilmek, hiçbir zaman son bulmayacak mükemmele ulaşmak için çabalıyoruz.

  Case

  İnovasyon

  Dünya genelinde AR-GE departmanlarını yeniden yapılandıran ‘açık inovasyon’ kavramı; değerli fikir, bilgi ve teknolojilerin sadece kurum içerisinden değil kurum dışından da gelebileceğini söyler. ‘Ben’ yerine ‘biz’ bakış açısını sahiplenen açık inovasyon; müşteriler ve tüketicilerle birlikte yeni fikirler geliştirip pazara süren ve her anlamda verimliliği artıran bir yöntemdir.

  Görüşlerinizi bizle paylaşın